Diskotéky a firemní večírky a párty

 
Zajistíme po technické stránce všechny druhy tanečních a společenských akcí. Přivezeme si vlastní přehrávače, zvukovou aparaturu i světla. Vytvoříme pro Vás na zakázku unikátní světelnou show s dokonalým zvukem produkcí i atmosférou. Máme dlouholeté zkušenosti se zvučením, hraním i pořádáním tanečních a firemních akcí.
 

Jaké akce hrajeme

 
  • Svatby -  DJ s aparaturou, písničky Oldies + program + soutěže + karaoke.
  • Firemní večírky - DJ s aparaturou, písničky Oldies + program + karaoke.
  • Narozeniny a soukromé večírky - DJ s aparaturou, písničky Oldies nebo Současné doby.
  • Předhodová diskotéka - DJ s aparaturou.
  • Hasičská akce s komentovanými ukázkami hašení - Ozvučení + hudební podmalování písničkami + náhlavní bezdrátový mikrofon Sennheiser.
 

Podívejte se jakou technikou disponujeme

Zvuková technika - Disponujeme aparátem až 22 kW. Používáme značkovou zvukovou a světelnou techniku v kombinaci s reprobednami vlastní výroby. Naše aparatury jsou řízené procesorem. Díky zkušenostem a kvalitní technice dosahujeme dobrého zvuku i v akusticky horších prostorách. Pro menší prostory používáme malé a výkonné zvukové sestavy, které jsou schopné plně uspokojit potřeby našich zákazníků.
 
Světelná technika - Pro nasvícení diskotékové scény používáme hlavy, skenery, lasery, stroboskopy i LED diodové reflektory. Pro lepší atmosféru scény pak nasazujeme kvalitní a výkonný výrobník mlhy.